Vita Portucale ! Almada Balcony

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Om van uw vakantie in Almada te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Vita Portucale ! Almada Balcony appartement, gelegen op korte rijafstand van 10 minuten van het Rossio en binnen 4 km afstand van Avenida da Liberdade. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zowel zaken als vrije tijd.

    Het appartement van 75 m² heeft een welgelegen locatie binnen handbereik van het Koi Park. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Almada. Vita Portucale ! Almada Balcony appartement bevindt zich op afstand van 6 km van het Mosteiro dos Jerónimos.

    Deze accommodatie biedt gasten een balkon, een zitruimte en een keuken en uitzicht over meerzichten. Bij dit appartement zijn een douche aanwezig voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Vita Portucale ! Almada Balcony appartementen hebben een complete keuken evenals een oven en een vaatwasser. Dit 2-badkamer appartement ligt binnen een paar straten van de dichtstbijzijnde bushalte Terminal Rodoviario de Cacilhas.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer141300/AL

    Kameropties bij Vita Portucale ! Almada Balcony

    Deze accommodatie biedt gasten een balkon, een zitruimte en een keuken en uitzicht over meerzichten. Bij dit appartement zijn een douche aanwezig voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vita Portucale ! Almada Balcony Kamer foto Vita Portucale ! Almada Balcony Faciliteiten foto Vita Portucale ! Almada Balcony Faciliteiten foto Vita Portucale ! Almada Balcony Eten foto Vita Portucale ! Almada Balcony Kamer foto Vita Portucale ! Almada Balcony Macro Details foto Vita Portucale ! Almada Balcony Keuken foto Vita Portucale ! Almada Balcony Gangen foto Vita Portucale ! Almada Balcony Gangen foto Vita Portucale ! Almada Balcony Faciliteiten foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 75 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Vita Portucale ! Almada Balcony

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Vita Portucale ! Almada Balcony

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Vita Portucale ! Almada Balcony appartement?
      De grootte van Vita Portucale ! Almada Balcony appartement is 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vita Portucale ! Almada Balcony